Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

Tag - kredyt gotówkowy

Kanał wpisów - Kanał komentarzy

czwartek, wrzesień 5 2019

Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową?

Kiedy koncentrujemy się na ofertach kredytów gotówkowych przedstawianych przez banki możemy poczuć się zdezorientowani. Określenie dobrego kredytu może wydawać się nam nie lada zadaniem. Jest to oczywiście prawdą. Rynek kredytowy w dzisiejszych czasach przeżywa oblężenie. Co wpływa na tego rodzaju zachowania i sytuacje? Jak w takich okolicznościach podjąć rozsądna decyzje? To jaki sposób, drogę do kredytu gotówkowego wybierzesz ma ogromne znaczenie. Pożyczka w banku to odpowiedzialność, dlatego powinieneś być odpowiedni przygotowany i wyposażony. Korzystając z rad w tym artykule możesz dokonać właściwego wyboru oferty kredytu gotówkowego który spełni twoje oczekiwania.

Ustal swoje warunki i oczekiwania.

Przed jakimikolwiek działaniami warto w pierwszej kolejności skłonić swoją uwagę na rankingach kredytowych. Te zestawienia ofert kredytów gotówkowych, chwilówek czy kredytów mieszkaniowych są niezbędnym narzędziem w celu weryfikacji. Ustal, ile pieniędzy chcesz pożyczyć. Pomyśl jak długo jesteś wstanie spłacać kredyt gotówkowy bez uszczerbku na twojej wierzytelności finansowej. Nie decyduj się na kredyt pierwszy lepszy, ale wnikliwie analizuj oferty i wybierz optymalny. Nie zawsze jest tak że najatrakcyjniejszy kredyt to strzał w dziesiątkę.

Kontynuuj czytanie...

piątek, październik 20 2017

Kredyty gotówkowe dla emerytów i rencistów

Według badań amerykańskich uczonych kredyty gotówkowe najczęściej bierzemy w tzw. gorących okresach i na wydatki, których nie byliśmy w stanie zaplanować (remont mieszkania, kupno sprzętów AGD, trudna sytuacja życiowa etc.). Kto najczęściej decyduje się na taką formę pożyczki?

Wiele osób młodych decyduje się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego właśnie z wymienionych wyżej powodów. A to trzeba wyremontować mieszkanie, zepsuła się lodówka, a nie mamy gotówki na nową, zbliżają się święta i trzeba kupić prezenty, czy w końcu chcemy wyjechać na wymarzone wakacje.

Jednak nie tylko oni decydują się na taki krok. Zwykle młodzi są ludźmi świadomymi tego czego się podejmują. Analizują wcześniej wszelkie za i przeciw, szukają najodpowiedniejszego dla siebie banku czy firmy pożyczkowej. Większe ryzyko, ale i zysk niosą wszystkie kredyt udzielane osobom starszym. W Polsce co raz gorzej wiedzie się emerytom i rencistom. Lekarstwa drożeją, rosną koszty utrzymania mieszkania, model rodziny przeszedł transformację i nikt nie chce mieszkać ze starymi rodzicami. Firmy pożyczkowe wykorzystują ten fakt w swoich kampaniach marketingowych.

Kontynuuj czytanie...

czwartek, czerwiec 9 2016

Kredyt gotówkowy.

coins-1205897_640.jpg Kredyt gotówkowy, czym jest i co w zasadzie to pojęcie oznacza? Obecnie żyjemy w czasach gdzie bardzo często brakuje nam wystarczającej ilości pieniędzy do tego by móc jakiś nasz plan wcielić w życie. Niestety dziś nie wystarczą dobre chęci i dobry pomysł, to może być za mało, dziś to pieniądze otwierają drogę przed nami i naszymi zamiarami, to też warto mieć tego świadomość oraz mieć świadomość istnienia wielu możliwości, które pomogą nam pozyskać potrzebne pieniądze. Dlaczego piszemy o tym przy okazji tematu kredytów gotówkowych? Piszemy o tym, dlatego ponieważ kredyt gotówkowy jest właśnie jednym z takich narzędzi ekonomicznych, dzięki któremu będziemy mogli pozyskać pieniądze potrzebne do realizacji konkretnych planów i zamiarów, które gdzieś się tlą w naszych głowach, być może nawet już wiele lat czekają na to by wreszcie zacząć je realizować. Na wstępie wyjaśnijmy sobie, czym jest ów kredyt gotówkowy, podstawowa wiedza na jego temat pomoże nam zrozumieć pewne kwestie i zależności, jakie występują po między tym kredytem a życiem i naszymi życiowymi planami.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, sierpień 4 2015

Pomocne kredyty gotówkowe dla każdego

Kredyty gotówkowe mają to do siebie, że są strasznie wygodne, stąd tez taka dosadna frekwencja zainteresowania. Jest to pożyczka na określonych warunkach, prosta choć poważna, bo przecież klient po otrzymaniu pieniędzy jest kredytobiorcą. Osoba decydująca się na kredyt gotówkowy powinna być świadoma tej decyzji, gdyż każda z ofert ma swoje diametralne różnice, dlatego właśnie poniżej znajduje się krótka analiza, odwiedź http://www.ulicafinansowa.pl/kredyty-gotowkowe ranking kredytów gotówkowych i wybierz najlepszy kredyt.

Kontynuuj czytanie...

czwartek, grudzień 4 2014

Zyski i straty

Czy zyski banków zawsze muszą być naszą szkodą? Niekoniecznie, zwłaszcza w sytuacji, kiedy oferowane produkty bankowe stają się dla nas niezbędne do dalszego funkcjonowania. Oczywiście ostrożności nie zaszkodzi, jeżeli już zdecydujemy się na współpracę z wybranym wcześniej bankiem. Każda oferta poszczególnych banków z pewnością będzie się różnić od siebie o ile nie diametralnie to, chociaż trochę, ale zawszę będzie to różnica w którąś stronę albo na naszą korzyść bądź na naszą niekorzyść. To właśnie, dlatego należałoby wcześniej dokładnie przyjrzeć się wszystkim ofertą i wybrać tą najbardziej atrakcyjną i na najdogodniejszych warunkach dla nas. Na 17bankow.COM tanie pożyczki dostępne są szybko i od ręki.

Jednak kredyt gotówkowy to forma naszego dofinansowania z oprocentowaniem i to wielokrotnie nie małym. Aby nie popaść w spiralę długów, o której tak wiele się mówi w ostatnim czasie należy wsiąść pod uwagę wszystko. Banki nie są instytucją charytatywną a instytucja finansową stworzoną do obrotu pieniędzmi w celach zarobkowych. Zaciągając, więc wszelkiego rodzaju zadłużenie musimy się liczyć z tym ze będziemy musieli oddać znacznie więcej niż bank nam pożyczył. A ile to już jest uzależnione od umowy kredytowej, jaką zaakceptujemy i podpiszemy. Pamiętajmy, że zwracać będziemy pożyczone nam pieniądze powiększone o oprocentowanie i tyle wiemy. Bardzo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z pozostałych kosztów przyznania i obsługi całego kredytu, którymi również my kredytobiorcy będziemy obarczeni. Najczęściej do oprocentowania dochodzą koszty manipulacyjne, prowizje od sumy przyznanych środków i ubezpieczenia. Te ostatnie są z korzyścią dla nas, bo przecież pomimo chęci zarobku bank musi również zadbać o nas i nas odpowiednio zabezpieczyć abyśmy w pełni oddali mu pożyczone nam pieniądze wraz z oprocentowaniem, które narosło.

W związku z szeroką i coraz dogodniejsza ofertą banków nasze kredyty stają się świadomie wybieranym obciążeniem. Jesteśmy w pełni informowani o wszystkim a dzięki temu wiemy, czego możemy się spodziewać w przyszłości. Prawidłowe i niewprowadzające w błąd informację, jakie przedstawiciele bankowi muszą nam przekazać są obostrzone przepisami i nie mogą nas świadomie i z premedytacją wprowadzać w błąd. W wyborze danego kredytu kierują nami konkretne potrzeby, to właśnie, dlatego powinniśmy porozmawiać na ten temat z naszym przedstawicielem finansowym, który reprezentuje wybrany przez nas bank. Taka osoba bardzo dobrze przedstawi nam poszczególne różnice dotyczące poszczególnych produktów. Zyskamy tym samym jasność sytuacji a i będziemy w stanie sprecyzować swoje potrzeby. Przedyskutować warto również samą spłatę i wysokość raty oraz długość okresu spłaty, aby wszystko było dostosowane do naszych możliwości. Kredyt gotówkowy nie może stać się przerastającym nas zobowiązaniem. Ponieważ doprowadzi to do sytuacji, które nie będą korzystne dla nas.