Krok 1: Nie wpadaj w panikę! Pożyczki gotówkowe są często reklamowane jako sposób na finansowanie nieoczekiwanego "jednorazowego wydatku", takiego jak samochód. Ale rzeczywistość cztery osoby na dziesięć, które płacą za podstawowe artykuły, takie jak żywność i benzyna. Jedna czwarta osób korzysta z pożyczki, aby spłacić inny kredyt. Jeśli zmagasz się z zadłużeniem z tytułu spłacenia pożyczki - nie panikuj! Nie jesteś sam. Możemy pomóc Ci wyjść z długów bez zaciągania kolejnych pożyczek.

Krok 2: Zatrzymaj cykl kredytowy Pułapka, na którą wpada wiele osób jest taka, że nie są w stanie sobie na nią pozwolić, ale czują że nie ma wyjścia poza wzięciem kolejnej ... i jeszcze jednej. Musisz zatrzymać cykl! Ciągłe zaciąganie pożyczki może wydawać się rozwiązaniem problemów -ale tak nie jest. Rysując linię ciągłą w schemacie zaciągania kolejnych pożyczek, przestaniesz wpadać w coraz głębszy dług. Możesz poradzić sobie z długiem, który pozostał, wykonując kolejne kroki.

Krok 3: Anuluj pożyczki Pożyczka zaciągnięta na spłatę innej jest długiem niepriorytetowym. Oznacza to, że powinna być spłacana tylko z pieniędzy, które masz wolne, gdy zapłacisz takie priorytety, jak czynsz, hipoteki, rachunki za gospodarstwo domowe, żywność i koszty utrzymania. Jeśli spłata pożyczki oznacza brak środków na wypłatę priorytetów, należy wstrzymać pieniądze.

Gdy złożyłeś wniosek o pożyczkę, podałeś dane swojej karty, aby skonfigurować ciągły urząd płatniczy. Jest to jednak bezpośredni link do Twojego banku, a pożyczkodawca wypłaty może zabrać pieniądze, kiedy tylko zechce. Jeśli nie ma wystarczających środków na pokrycie pełnej spłaty, mogą spróbować ponownie.

Jeśli pieniądze nie znajdują się na Twoim koncie, możesz otrzymać opłaty bankowe. Więc jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, anuluj polecenie spłaty. Łatwo to zrobić:

Jeśli masz od 1-5 dni, wyślij e-mail do banku Jeśli jest to więcej niż 5 dni, wyślij list do banku pocztą

Krok 4: Zwróć tylko to, na co Cię stać Prawda jest taka, że nie można zapłacić więcej, niż można sobie na to pozwolić. Najłatwiej to zrobić, korzystając z online narzędzia do szacowania.

Co to jest remedium na zadłużenie? To jest dobry sposób na udzielanie bezpłatnych porad dotyczących zadłużenia online każdemu, kto tego potrzebuje. Jest to narzędzie do zarządzania pieniędzmi i zarządzania długiem, które opracowuje opcje w zależności od budżetu. Jest szybki, łatwy w użyciu i nie musisz podawać swojego nazwiska. Poszukaj takiego w sieci!

Pewnie. Jeśli wolisz, możesz zadzwonić i porozmawiać z jednym z doradców ds. zadłużenia. Możesz i taki kontakt telefoniczny znaleźć, jeśli dobrze poszukasz.

Udało Ci się! Zatrzymałeś cykl pożyczania i odzyskałeś kontrolę. Dzięki takiemu eksperckiemu doradztwu w zakresie zadłużenia i budżetowaniu pomocy lub za pośrednictwem telefonu będziesz teraz w stanie zarządzać swoimi wydatkami w ramach swoich dochodów, bez konieczności zwiększania kredytu.

Wiesz już jak zaplanować priorytety, usunąć wszelkie zaległości, opracować budżet na przyszłe płatności, a następnie zapewnić jeden z szeregu rozwiązań dotyczących zadłużenia, aby zarządzać swoim długiem w dłuższej perspektywie.